Ważny mecz!

Wielkimi krokami zbliża się mecz, na który czekamy ze szczególnością. Już w najbliższą niedzielę (18 września br.) w ramach 5 kolejki Lubelskiej Ligi Juniorów Młodszych rozegramy mecz z sąsiadem zza miedzy(można tak powiedzieć, bo w końcu to tylko 7 km drogi),czyli UNIĄ Wilkołaz.

Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie 11 miejsce z 2-punktową stratą do nas, jego bilans bramek wynosi 5:19, a także rozegrali 4 mecze (remis i 3 porażki). To dotychczasowe statystyki naszego przeciwnika w wersji mini.

Nie ukrywamy więc, że podchodzimy do tego meczu z nadzieją na zwycięstwo, jednak jak się skończy, zweryfikuje to niedzielne spotkanie. Jesteśmy aktualnie w dobrych humorach po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie w Rudniku i chcemy podtrzymać tę serię. Tak więc bez zbędnego owijania w bawełnę serdecznie zapraszamy na godz. 15:00 na stadion do Popkowic na mecz, który bez wątpienia będzie bardzo emocjonujący i zacięty, a jego losy mogą się decydować nawet w ostatnich minutach.

PS. W woli przypomnienia nasi seniorzy zagrają dzień wcześniej:
LKS RUCH Popkowice vs Sygnał Chodel sobota (17.09.2016r.) godz. 16:30