Początek ligi!

Zapraszamy na relację z pierwszego meczu w lidze w tym sezonie i od razu zachęcamy do przyjścia na kolejny, tym razem pierwszy mecz u siebie !

​W dniu zainaugurowaliśmy rozgrywki w Lubelskiej Lidze Juniorów Młodszych. W pierwszych meczu udaliśmy siędo Poniatowej na mecz ze Stalą.Wiedzieliśmy, że przeciwnik będzie jedną z mocniejszych drużyn w całej lidze i to też udowodnili na boisku. Nasza drużyna nastawiona była na mocną defensywę i ewentualne kontry. Broniliśmy się bardzo długo, lecz niestety koło 30 minuty gospodarze "napoczęli" drużynę gości. Niestety worek z bramkami wtedy się otworzył i mimo dobrej gry, zwłaszcza w defensywie,ulegliśmy Stali 5:0.Jednak nie poddajemy się, wracamy do systematycznych treningów i już w najbliższą niedzielę w kolejce trzeciej(druga jest rozgrywana w środę na tygodniu i nasza drużyna pauzuje) podejmiemy na swoim boisku drużynę Płomienia Trzydnik Duży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na godzinę 13:00 na to spotkanie !