Efektowne zwycięstwo!

W dniu 13 kwietnia nasza drużyna rozegrała swoje drugie spotkanie na wiosnę i pierwsze na własnym boisku.
Jak pamiętamy - parę dni wcześniej wygraliśmy w Trzydniku. Teraz przyszedł czas na starcie z ostatnią w tabeli Perłą Rudnik. Bezpośrednio przed meczem sytuacja nie wyglądała zbyt ciekawie, ponieważ mieliśmy problemy z zebraniem ludzi do granie, co koniec końców się udało.
Co do samego meczu - chcieliśmy zacząć mocno ten mecz, aby wypracować przewagę i ułatwić dalszą część gry. Te założenia udało się aż nadto, bo pierwszą bramkę zdobyliśmy (po późniejszych konsultacjach) już w 45 sekundzie! Później poszło już z górki. Kolejne bramki przychodziły z czasem, a sama gra wyglądała bardzo imponująco. Po pierwszej części gry prowadziliśmy 4:0. Druga połowa przyniosła jeszcze więcej bramek. Niestety przy wyniku 5:0 wdarły się małe błędy przy rzucie wolnym dla gości, przez co straciliśmy jedyną bramkę. Następnie dołożyliśmy kolejne 6 goli i wynik ostatecznie brzmiał 11 do 1.
Warte odnotowania są 2 fakty:
1) swoje 2 premierowe bramki w tym sezonie zdobył Łukasz Iskra, który powrócił na tę rundę do nas po półrocznym wypożyczeniu do MUKSu Kraśnik
2) w 75 min na boisku pojawił się Bartłomiej Czerwiński, a już 3 minuty później cieszył się ze swojej debiutanckiej bramki w naszej drużynie. Gratulacje dla Bartka z okazji jego bramki i życzymy następnych! :D
Także po tym bardzo optymistycznym spotkaniu, w którym wychodziło niemal wszystko już przygotowujemy się do meczu w najbliższą sobotę, a będzie to spotkanie w Wilkołazie z lokalną UNIĄ. Na jesieni w Popkowicach było 3:3, więc emocji z pewnością nie zabraknie. Serdecznie zapraszamy sympatyków obu drużyn na godzinę 15:00 do Wilkołaza.