Inauguracja rundy wiosennej

W dniu wczorajszym (tj. 8 kwietnia ) rozpoczęliśmy nasze zmagania w rundzie rewanżowej w Lubelskiej Lidze Juniorów Młodszych. Było to nasze pierwsze spotkanie, podczas gdy rywale rozgrywali już swój trzeci mecz. Dotychczas wygrali u siebie 3:2 ze Stokiem Zakrzówek oraz tydzień temu polegli w Poniatowej przeciwko liderowi 10:0, mimo wszystko wiedzieliśmy, że czeka nas trudne i wymagające spotkanie.
Ku naszemu zdziwieniu drużyna gospodarzy wyszła na mecz w liczbie 9 zawodników! Po 15 minutach gry, kiedy było już 1:1 dotarł 10 zawodnik i już do końca rywali grali w dziesięciu. Nie ukrywam, że było to dla nas chociaż minimalne, ale ułatwienie, które udało się wykorzystać.Szybko strzelony gol, jeszcze szybsze wyrównanie gospodarzy, potem objęcie prowadzenia tuż przed przerwą. Druga połowa natomiast rozpoczęła się jeszcze lepiej. Już 2 minuty po rozpoczęciu gry prowadziliśmy 3:1. Kilkanaście minut później tracimy bramkę kontaktową, jednak udaje nam się utrzymać ten wynik już do końca. Bardzo ważne 3 pkt. przywiezione z boiska trzeciej drużyny tabeli mogą okazać się na koniec kluczowe. Widać było zaangażowanie w mecz całej drużyny, mecz wybiegaliśmy do ostatniej minuty, więc takie punkty cieszą tym bardziej!
Już w najbliższy czwartek (czyli Wielki Czwartek 13 kwietnia) o godz. 14:00 podejmiemy u siebie ekipę z Rudnika. Liczymy na 3 punkty również w tym spotkaniu, zwłaszcza że na jesieni wygraliśmy w Rudniku aż 7:4! Zapraszamy wszystkich serdecznie na to spotkanie! :D :D