Dobra gra, lecz brak punktów!

Artykuł krótki, bo i nie ma zbytnio o czym pisać. W wielkim skrócie: na równy mecz nie zapowiadało się od początku, ponieważ sędzia jeszcze przed meczem nie dał nam dokończyć rozgrzewki i zaczął mecz 15 min. wcześniej. Sama gra wyglądała, zwłaszcza w pierwszej połowie słabo. Szybko stracone bramki, niewymuszone straty piłek w środku boiska spowodowały, że na przerwę schodzili wszyscy z wynikiem 4:2 dla gospodarzy. Sam wynik wyglądał i tak dużo lepiej od zaprezentowanej na boisku gry. Druga połowa to już festiwal "ciekawych" decyzji sędziego. Dla nas równie dobrze mecz mógł się zakończyć już w 51 min., kiedy to nasz obrońca otrzymuje niesłuszną czerwoną kartkę, za którą nie będzie mógł zagrać w najbliższych 2 meczach... Pomimo gry w 10 i niekorzystnego wyniku pokazaliśmy się do samego końca meczu z jak najlepszej strony. Przeważaliśmy do końca, starając się gonić wynik. Udało się nawet zdobyć bramkę kontaktową, lecz na wyrównanie nie wystarczyło już czasu.
Następny mecz już za tydzień z drużyną Perły Borzechów. Zapraszamy!