Ostatnie mecze w sezonie

Zapraszam do zapoznania się z planem na dwa następne weekendy z piłką nożną w Popkowicach.
Rozgrywki ligi trampkarzy jak i ligi seniorów w A-klasie powoli zbliżają się ku końcowi. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w niedzielę ( 12.06.2016r. ) o godz. 15:00 na boisko w Popkowicach do dopingowania naszej drużyny, kiedy to podejmiemy przedostatnią drużynę w tabeli, czyli Piaskovię Piaski w ostatnim meczu tego sezonu, więc więcej okazji na obejrzenie trampkarzy przed wakacjami już nie będzie. Zobaczymy ich dopiero na jesień ( w sierpniu ),jednak będą grali już jako Juniorzy Młodsi. Doping z pewnością się im przyda, zwłaszcza dla tego, że dodatkowych emocji dostarcza fakt, że przy zwycięstwie w tym meczu nasza drużyna ma realne szanse na zajęcie 3 miejsca w tabeli ligowej.

Ponadto w kolejną sobotę ( 18.06.2016r.) zapraszamy również na ostatni mecz naszych seniorów, kiedy to podejmą, być może, zwycięzcę tej ligi oraz aktualnego lidera, czyli Stok Zakrzówek. Mecz odbędzie się o godz. 17:00.Zapraszamy oraz prosimy o liczne przybycie ! :D