Koniec rundy jesiennej

I tak o to z dniem wczorajszym, czyli ostatnim dniem października zakończyliśmy zmagania pierwszej - jesiennej rundy w Lubelskiej Lidze Trampkarzy Starszych.

​Była to ciekawa, obfitująca w niespodziewane wyniki runda, którą nasza drużyna zakończy na 5 pozycji, czyli dokładnie w środku stawki.Bilans bramek wyniósł 18 bramek strzelonych do 22 straconych, co dało w ostatecznym rozrachunku 11 punktów.
Gra naszej drużyna była typową "grą w kratkę". Niewątpliwe początek sezonu był najlepszy -po trzech pierwszych kolejkach drużyna miała 7 pkt. i zajmowała drugie miejsce.Niestety druga część rozgrywek była o wiele słabsza. Zaczęły się przytrafiać drobne urazy, gry na wyjazdach były słabe, co nie przynosiło żadnych punktów. Najlepszy strzelec drużyny - Łukasz Iskra (6 bramek) - cały swój dorobek zdobył w pierwszych dwóch kolejkach, a przez kolejne sześć już nie umiał umieścić piłki w bramce, notując parę asyst. Te i kilka innych czynników wpłynęły na to, że ta runda tragiczna nie była, ale i i satysfakcjonująca z pewnością też. Trener, kibice, ale i zapewne sami zawodnicy wymagali od siebie znacznie więcej.
Miejmy nadzieję, że następna runda - wiosenna będzie zdecydowanie lepsza, a nasza drużyna przeskoczy jeszcze o parę pozycji i zakończy sezon choćby na podium. Wszyscy trzymamy za nich kciuki i wierzymy w taki sukces, zwłaszcza iż jest to dopiero pierwszy, debiutancki sezon tej drużyny w tego typu rozgrywkach.
Rozgrywki następnej rundy są zaplanowane na miesiące: marzec, kwiecień, maj i czerwiec. W okresie zimowym planowane będą treningi na hali. O wszystkim informowani będą zawodnicy.