Halowy turniej w Stróży

W dniu dzisiejszym odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Wójta Gminy Kraśnik. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, w tym LKS RUCH Popkowice. Zespoły chętnie przybyły na zawody w ramach rywalizacji oraz przygotowań do rundy wiosennej sezonu ligowego. Zespoły, które wzięły udział w turnieju to:
- 2 zespoły MUKSu Kraśnik
- 2 zespoły LKSu Stróża
- 2 zespoły Stoku Zakrzówek
- LKS Tęcza Kraśnik
- LKS RUCH Popkowice.

Zespoły zostały rozlosowane na 2 grupy po 4 zespoły w każdej. W grupie A znalazły się zespoły Stróża 1, Zakrzówek 1, MUKS Kraśnik 1 i Tęcza Kraśnik.Analogicznie więc w grupie B były Stróża 2, Zakrzówek 2, MUKS Kraśnik 2 i "nasz" LKS RUCH.Mecze grupowe rozgrywane były systemem każdy z każdym, co przyniosło następujące wyniki:
1 miejsce w grupie A zajął MUKS Kraśnik 1
2 miejsce w grupie A zajęła Tęcza Kraśnik
1 miejsce w grupie B zajął MUKS Kraśnik 2
2 miejsce w grupie B zajął LKS RUCH Popkowice! :D

Naszej drużynie udało się zająć drugie miejsce w swojej grupie po następujących wynikach:2:1 porażka z Stróżą2(bramka Piotr Pieczykolano),1:1 z MUKSem Kraśnik2(bramka Łukasz Iskra)i wygrana w ostatnim meczu w grupie ze Stokiem Zakrzówek2 wynikiem 1:0(bramka Marcel Aleksandrowicz).

W półfinale przyszło zagrać z MUKSem Kraśnik1i niestety zawodnicyRUCHUulegli w tym spotkaniu4:0.W drugim półfinaleMUKS Kraśnik2 przegrał z Tęczą Kraśnik 1:0po fantastycznej bramce na 2 min. przed końcem z niemal 3/4 boiska ! Zdezorientowany bramkarz został zaskoczony i  to Tęcza zameldowała się w finale.W meczu o III miejsce drużyna RUCHU mierzyła się ponownie z MUKSem Kraśnik2( poprzedni mecz w grupie1:1) i pewnie zdobyła 3 miejsce po zaskakująco łatwym meczu i wygranej 3:0!(bramki Michał Wagner, Mikołaj Rydz i Sebastian Trześniewski).W finale natomiast również czekała nas nie lada sensacja.Drużyna Tęczy Kraśnik wygrała 2:0 z MUKSem Kraśnik1, który do momentu gry w finale nie stracił ani jednej bramki (bilans 11:0).

Kolejność końcowa:
1 miejsce: Tęcza Kraśnik
2 miejsce MUKS Kraśnik1
3 miejsce LKS RUCH Popkowice !
(ostateczny bilans bramek 6:7)

Gratulujemy naszej drużynie sporego sukcesu, a reprezentowali ją:Patryk Karasiewicz, Mikołaj Rydz, Piotr Pieczykolano, Michał Wagner, Dawid Szumny, Daniel Szumny, Bartek Wierzchowski, Sebastian Trześniewski, Marcel Aleksandrowicz i kapitan Łukasz Iskra.

Miejmy nadzieję, że obecna dyspozycja naszych zawodników przełoży się na grę w lidze i na dobre miejsce na koniec sezonu. Już od 9 kwietnia zapraszamy do śledzenia poczynań naszej drużyny ! :D