Cenna wygrana z sąsiadującym w tabeli Sygnałem!

W niedzielne czerwcowe popołudnie rozegraliśmy mecz z sąsiadującym w tabeli Sygnałem Chodel w ramach przedostatniej kolejki Lubelskiej Ligi Juniorów Młodszych. Po serii 2 porażek i remisu z kraśnicką Tęczą zależało nam na zwycięstwie i na pozostaniu w walce o 3 miejsce na koniec sezonu.
Odnośnie samego meczu - fenomenalnie go rozpoczęliśmy. Już w 4 min. po wykonaniu rzutu rożnego prowadziliśmy 1:0, jednak 5 minut później goście wyrównali. Potem przez dłuższy czas walka toczyła się w środku pola i bez ciekawszych akcji pod bramkami, jednak tuż przez przerwą udaje nam się po prostopadłym podaniu i ominięciu bramkarza wpakować piłkę do bramki i zejść na przerwę z korzystnym wynikiem. Druga połowa przez pierwsze 15 minut była wyrównana, a okres tej gry niestety to goście zakończyli bramką. Potem jednak do samego końca grała już tylko nasza drużyna! Festiwal strzelecki urządzili sobie nasi zawodnicy, a bramki w tym okresie zdobyli: 2x Ł. Iskra oraz B. Kochański. Cytując prawdziwego klasyka (Tomasza Hajtę) mecz zwieńczyliśmy prawdziwą "truskawką na torcie" jeszcze jedną bramką, którą zdobył M. Rydz. Mecz kończy się naszym zwycięstwem aż 6:2, a tym samym na kolejkę przed końcem wiemy już 2 rzeczy: na pewno nie spadniemy już niżej niż 5 miejsce, dzięki właśnie wygranej z goniącym nas Sygnałem oraz druga sprawa, że zostaniemy do końca sezonu z Wisłą Annopol i Perłą Borzechów w walce o 3 miejsce na koniec sezonu. Jesteśmy w nie najgorszej sytuacji przez końcówką sezonu, jednak zostają nam ciężkie dwa mecze. W środę rozegramy zaległy mecz z wiceliderem z Poniatowej, a w sobotę zakończymy sezon meczem w Zakrzówku.