Początek przygotowań do sezonu ligowego

Z dniem 20 lipca rozpoczęliśmy treningi oraz przygotowania do zbliżającego się wielkimi krokami kolejnego sezonu. Tym razem nasza drużyna przystąpi do rozgrywek w Lubelskiej Lidze Juniorów Młodszych

W tym sezonie w związku ze zmianą kategorii z Trampkarzy na Juniorów Młodszych nasza drużyna będzie wsparta zawodnikami z rocznika 2000. Zaplanowane są 3 sparingi przygotowujące do rozgrywek ligowych.
28.07. Perła Rudnik 3-3 LKS RUCH Popkowice (Wierzchowski P, Iskra, Aleksandrowicz)
12.08. MUKS Kraśnik 4-1 LKS RUCH Popkowice (Opoka M.)

16.08.LKS RUCH Popkowice 5-2 KS UNIA Wilkołaz(Opoka M, Pieczykolano, Kochański x3)

( Wyniki oraz strzelcy bramek byli na bieżąco wpisywani )

Pierwsze spotkanie ligowe zaplanowane jest na sobotę, 27 sierpnia o godz. 11:00.W pierwszym swoim starciu wybieramy się do Poniatowej na mecz z miejscową Stalą.